0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

ZMYWACZ PRZEMYSŁOWY BEZ ACETONU 500 ML

ZMYWACZ PRZEMYSŁOWY BEZ ACETONU 500 ML

Cena: 11.19 PLN
9.1 NETTO

Dostępna ilość: 913
Ilość sztuk:

Środek posiada doskonałe właściwości czyszczące i myjące. Szybko odparowuje czyniąc powierzchnię suchą i czystą, co pozwala na dalszą obróbkę bez tracenia cennego czasu. Silny ...

 

ZMYWACZ PRZEMYSŁOWY BEZ ACETONU (NT 1006)

/

Zmywacz przemysłowy NT-1006 bez acetonu posiada doskonałe właściwości czyszczące i myjące. Szybko odparowuje czyniąc powierzchnię suchą i czystą, co pozwala na dalszą obróbkę bez tracenia cennego czasu. Silny strumień nanoszenia oraz aktywne składniki czyszczące znajdujące się w preparacie zapewniają skuteczne usuwanie brudu, tłuszczu oraz kleju z róznych powierzchni zarówno z tworzyw sztucznych, drewna jak i metali. Postać areozolu sprawia dodatkowo, iż środek jest bardzo wydajny w użyciu. Co więcej, nie uszkadza pryskanej powierzchni, gdyż jest produkowany na bazie naturalnych składników.
 

 

Zalety produktu:
- szybko odparowuje
- posiada szeroki wachlarz zastosowań
- rozpuszcza sadzę, tłuszcze, klej, żywicę
- obniża koszty zakupu wielu preparatów czyszczących
- posiada aktywne substancje czyszczące
- skutecznie odtłuszcza elementy wykonane z wszelkiego rodzaju metali
 
 
Zastosowanie:
Preparat znajduje zastosowanie zarówno w warsztatach samochodowych, zakładach poligraficznych jak i w warukach domowych . Skutecznie czyści części silników, sprzęgieł, rozruszników, sprężyn, prowadnic, tarcz hamulcowych, form wtryskowych, usuwa uporczywy brud odkładający się na maszynach. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni przed klejeniem. Środek jest szczególnie przydatny przy usuwaniu wszelkiej maści nalepek, naklejek oraz oklein reklamowych, zwłaszcza z pojazdów.
 
 
Pojemność 500 ml