0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

SILIKON SPRAY 400 ML

SILIKON SPRAY 400 ML

Cena: 10.45 PLN
8.5 NETTO

Dostępna ilość: 181
Ilość sztuk:

Środek posiada doskonałe właściwości konserwujące, pielęgnujące oraz izolujące elementy z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu. Nadaje połysk gotowym wyrobom gumowym oraz sprawia, że ...

Środek NT1005 to płynny silikon w aerozolu, który posiada doskonałe właściwości konserwujące, pielęgnujące oraz izolujące elementy z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu. Preparat może służyć także do delikatnych smarowań, zabezpieczeń antykorozyjnych i antyadhezyjnych w przypadku form wtryskowych. Nadaje połysk, czyści i chroni przed wilgocią sprawia, że materiał nie kruszeje oraz nie przykleja się. Jest idealny do wyrobów gumowych a zwłaszcza uszczelek samochodowych, zapobiega ich twardnieniu i przymarzaniu w okresie zimowym. Środek ponadto posiada właściwości antystatyczne i chroni przed osadzaniem się brudu. Bywa niezastąpiony jako smar do żaluzji, zawiasów drzwi, szuflad i zamków - zapobiega ich skrzypieniu.
Silikon Sprey NT-1005
 
Zalety produktu:
- doskonale konserwuje elementy z tworzyw sztucznych oraz gumy
- zapobiega przyklejaniu się i przymarzaniu przedmiotów
- wydłuża żywotność ruchomych elementów
- antyprzyczepny i antystatyczny - zapobiega osiadaniu brudu oraz kurzu
- nadaje połysk smarownym elementom i nie plami
- wypiera wilgoć z otocznia - sprawdza się jako warstwa ochronna dla styków elektrycznych
- zapobiega skrzypieniu
 
Zastosowanie:
Preparat znajduje zastosowanie zarówno w samochodzie, domu, jak i w zakładach przemysłowych. Skutecznie konserwuje, chroni oraz pielęgnuje wszelkie elementy z tworzyw sztucznych, gumy oraz skóry, dzięki czemu wydłuża ich żywotność i zapewnia bezproblemową eksploatacje na długi czas. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków lub pojazdu.
 
Pojemność 400 ml
Opakowanie zbiorcze karton 12 szt x 400 ml