0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

NT 4000 KLEJ + USZCZELNIACZ K+D (NT 201)

NT 4000 KLEJ + USZCZELNIACZ K+D (NT 201)

Cena: 20.66 PLN
16.8 NETTO

Dostępna ilość: 99
Ilość sztuk:

NT 4000 jest jednoskładnikowym klejem – szczeliwem poliuretanowym sieciującym pod wpływem wilgoci zawartej w atmosferze, charakteryzującym się doskonałą i silną przyczepnością do większości materiałów.

 

Zastosowanie:

- NT 4000 może być stosowany do spajania oraz uszczelniania różnorakich materiałów używanych w wielu dziedzinach przemysłu: stali zwykłej, betonu, drewna, metali kolorowych, materiałów ceramicznych, aluminium, większości lakierowanych metali, poliestru tworzyw sztucznych, szkła, kamienia oraz wielu innych. Produkt przeznaczony jest dla doświadczonych i profesjonalnych użytkowników. Produkt odporny jest na działanie detergentów, wodę słodką i morską, warunki atmosferyczne, środki myjące, czyszczące a także rozcieńczone kwasy i zasady. Krótkotrwale wykazuje odporność na paliwa i oleje mineralne, tłuszcze roślinne i zwierzęce.

 

Sposób użycia:

Przygotowanie powierzchni do klejenia. Powierzchnie klejone powinny być czyste, suche, oczyszczone z pyłu i kurzu, odtłuszczone z innych czynników, które mogłyby obniżyć skuteczność klejenia. Jeśli jest to konieczne zaleca się przetarcie powierzchni metalowych papierem ściernym. W razie potrzeby należy zastosować Primer. Preparat może być nakładany za pomocą ręcznego lub pneumatycznego pistoletu. Po nałożeniu należy docisnąć szczelinę za pomocą wilgotnego noża lub szpatułki. Produkt należy zużyć w ciągu 24 godzin od otwarcia opakowania. W przypadku stosowania w zimną pogodę należy przechowywać produkt w temperaturze 20oC. Nie należy nakładać produktu na silikon. Należy unikać kontaktu z alkoholami oraz rozpuszczalnikami podczas sieciowania produktu.

 

Pojemność 310 ml

Biały ; Czarny; szary;

Proszę w zamówienieniu określić jaki potrzeba