0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

AKTYWNA PIANA DO TAPICERKI 600 ml

AKTYWNA PIANA DO TAPICERKI 600 ml

Cena: 13.3 PLN
10.81 NETTO

Dostępna ilość: 100
Ilość sztuk:

AKTYWNA PIANA DO TAPICERKI (NT 1066) Aktywna Piana to uniwersalny i skuteczny środek do mycia i prania tapicerki. Srodek z łatwością usuwa trudno schodzące zabrudzenia i plamy ze smaru, ...

AKTYWNA PIANA DO TAPICERKI (NT 1066)

/

Aktywna Piana to uniwersalny i skuteczny środek do mycia i prania tapicerki. Srodek z łatwością usuwa trudno schodzące zabrudzenia i plamy ze smaru, oleju, osady spowodowane tłuszczem, woskiem, martwe insekty, resztki gumy oraz kleju. Jest przeznaczony głównie do czyszczenia tapicerki, mimo to może być także stosowany na innych powierzchniach, w tym: metalowych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych. Preparat znakomicie się sprawdza do mycia tapicerki samochodowej, dywaników, pokrowców materiałowych oraz innych tekstyliów, w tym zwykłych dywanów i foteli pokojowych. Pianka w sprayu nie cieknie z pionowych powierzchni, nie pozostawia smug, plam, a co najważniejsze jest szybka w użyciu i błyskawicznie się wchłania. Preparat nie zawiera substancji żrących i ma przyjemny zapach. Ponadto nadaje świeży wygląd matowym, zwietrzałym tworzywom sztucznym.

 

Zalety produktu:width=179

- usuwa większość typów zanieczyszczeń

- pozostawia czystą powierzchnię, bez smug i plam

- ma krótki czas parowania

- posiada trwały i przyjemny zapach

- antystatyczny

 

Zastosowanie:

Środek może być śmiało używany w motoryzacji: podsufitki, dywaniki, fotele z tkanin obiciowych, weluru, obicia drzwi, przy sprzęcie turystycznym: wnętrza przyczep kempingowych, torby, pokrowce, kokpity w łodziach, jak i w warunkach domowych: dywany, wykładziny. Obicia tapicerskie mebli i ścian. Preparat choć przeznaczony głównie do tapicerki oraz wszelkiej maści powierzchni materiałowych, może być wykorzystywany także do czyszczenia metalu, ceramiki, drewna, czy też tworzyw sztucznych.

 

Sposób użycia:

Przed użyciem kilkukrotnie wstrząsnąć, spryskać elementy do czyszczenia, odczekać kilka sekund aż środek wejdzie w reakcję z brudną powierzchnią. Następnie należy intensywnie wycierać frotką lub miękką szczotką do sucha, aż do uzyskania naturalnego wyglądu. Czynność można śmiało powtórzyć w przypadku mocnego zabrudzenia. Nie wycierać na mokro.

 

Pojemność 600 ml