0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

RAL 9016 kolor biały 400 ml farba akrylowa z połyskiem

RAL 9016 kolor biały 400 ml farba akrylowa z połyskiem

Cena: 12.99 PLN
10.56 NETTO

Biały podkład pod farby fluorescencyjne Pinty Plus EVOLUTION akrylowy błyszczący lakier jest pomyślany dla optymalnego wykończenia powierzchni uprzednio malowane farbami EVOLUTION w celu ...

 

Pintyplus EVOLUTION akrylowe farby w sprayu

Wyjątkowo szybkie schnięcie farby w sprayu akryl RAL. Nadaje się do wykorzystania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.Zapewnia doskonałą ochronę i sprawne jednolitego wykończenia. To doskonale przylega na wszelkiego rodzaju wsparcia: drewna, metalu, kamienia, papieru, kartonu i niektórych tworzyw sztucznych.

Wnioski o akrylowe farby w sprayu

Pintyplus Evolution  o szybkie wysychanie jest idealny do malowania powierzchni, gdzie potrzebne jest szybkie manipulacja. Dostępne w standardowych kolorach RAL dla celów konserwacji lub po prostu do malowania przedmiotów dekoracyjnych. Jego wnioski mogą być tak różne, jak pomysłowe: od urządzeń przemysłowych, rur lub elementów konstrukcyjnych do przedmiotów dekoracyjnych, takich jak krzesła, stoły, ławki ogrodowe, a nawet żyrandoli.

Charakterystyka techniczna

  • Rozprzestrzenianie 270 / 200ml = 1 m2. 520/400 ml = 2 m2
  • Całkowity czas suszenia w ciągu 15 minut.
  • Zrekonstruowane po 5 minutach.

Jak zastosować akrylowe farby w sprayu

Powierzchnia do malowania musi być czyste, suche i wolne od wszelkich zanieczyszczeń.

Wstrząsnąć może energicznie w ciągu 1 minuty po zmieszaniu kulki dźwięku (z wyjątkiem lakieru połysku, które nie zawierają go). Opryskanie odległości 25/30 cm, stosowanie cienkich warstw i szybki, pierwszego, poziomo i pionowo. Wskazane jest, aby rozpylać dwie cienkie warstwy zamiast jednej warstwy o grubości w celu uzyskania równomiernego pokrycia i unikania obniżeniami farby.

Po zakończeniu operacji odwrotnej puszkę i nacisnąć dyszę dopóki tylko gaz wychodzi na zewnątrz w celu uniknięcia zatykania się dyszy.

Zalecenia dotyczące stosowania farby natryskowej Pintyplus Evolution

Aby osiągnąć doskonałe zakotwiczenie i ochronę, traktować powierzchnię naszej Pintyplus żelazowego sprayu podkładu lub naszej Pintyplus uniwersalny starter .

Dla maksymalnej fluorescencji, zalecamy wcześniej nałożenie warstwy Pintyplus uniwersalny starter daje dwie cienkie warstwy i pozwolić wyschnąć przed nałożeniem wybranego koloru.

Lakierowanych powierzchni, jeżeli prawidłowo stosowane kontynuować warstwy lakieru w celu ułatwienia przylegania, a w przypadku słabo przylegać usunąć.

Aby ułatwić czyszczenie powierzchni pozostałości farby, zalecamy użycie farby Greenox .

Test przed użyciem w próbce lub fragmentu tej dziedzinie do stosowania w celu zapobiegania niezgodności.

Rozpoczęcia i zakończenia rozpylanie poza granicami pracy.

Nie stosować na urządzeniach podłączonych do sieci elektrycznej i stosowanie w wentylowanych pomieszczeniach.

Gdy pusty, natrysk musi być osadzona na pojemniku żółtym.

aerozol 400 ml

Opakowanie zbiorcze karton 6 szt