0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

środek czyszczący do szkła - aktywna piana 600 ml

środek czyszczący do szkła - aktywna piana 600 ml

Cena: 16.15 PLN
13.13 NETTO

Dostępna ilość: 170
Ilość sztuk:
Pianka łatwo usuwa insekty, bród, tłuszcz, wosk, osady spowodowane dymem, resztki gumy i kleju z powierzchni metalowych, szklanych, z tworzyw sztucznych i innych. Nadaje się szczególnie do ...

Aktywna piana NT-1029 to uniwersalny i skuteczny środek czyszczący do wielu powierzchni. Posiadawielorakie zastosowanie zarówno w motoryzacji, pracach domowych, jak i zakładach przemysłowych.Pianka z łatwością usuwa trudno schodzące zabrudzenia w tym: osady spowodowane dymem, tłuszcz, wosk, martwe insekty, resztki gumy oraz kleju. Można ją stosować na powierzchniach metalowych, szklanych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych. Czyści plamy z dywanów, tapicerki, tapicerki samochodowej, sprzętu sportowego nie niszcząc ich.

Aktywna piana NT-1029 znakomicie się sprawdza do mycia szyb samochodowych, jak i szyb okiennych, powierzchni ze stali nierdzewnej, zwłaszcza w gastronomii i pomieszczeniach sanitarnych oraz wszelkiego typu ceramiki. Pianka w sprayu nie cieknie z pionowych powierzchni, nie pozostawia smug, plam i poświaty, a co najważniejsze jest szybka w użyciu. Preparat nie zawiera substancji żrących i ma przyjemny zapach. Ponadto nadaje świeży wygląd matowym i zwietrzałym tworzywom sztucznych.

width=170

 

Zalety:

  • produkt ekologiczny - substancja czynna nie zawiera składników szkodliwych dla warstwy ozonowej
  • środek jest uniwersalny
  • posiada trwały i przyjemny zapach
  • ma uniwersalne zastosowania
  • pozostawia lśniącą powierzchnię, bez smug oraz plam
  • można stosować zarówno wewnątrz jak na zewnątrz pomieszczeń/pojazdu
  • preparat bardzo skuteczny i szybki w użyciu

Zastosowanie:

Środek uniwersalny może być stosowany zarówno do powierzchniach metalowych, szklanych, ceramicznych, drewnianych jak i tapicerki oraz tworzyw sztucznych.

Sposób użycia:

Przed użyciem kilkukrotnie wstrząsnąć, spryskać elementy do czyszczenia, odczekać kilka sekund aż środek wejdze w reakcje z brudną powierzchnią i wytrzeć do sucha ściereczką lub papierem. Czynność powtórzyć w przypadku mocnego zabrudzenia.

W przypadku czyszczenia dywanów oraz tapicerki; po naniesieniu piany na zabrudzone miejsca i odczekaniu kilka sekund powierzchnie należy wcierać sucha szmatką lub miękką szczotką.