0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

Efect Chromowy srebny 200 ml

Efect Chromowy srebny 200 ml

Cena: 15.3 PLN
12.44 NETTO

Dostępna ilość: 22
Ilość sztuk:

Opis: Farba o wysokim efektcie chromowym do wewnętrznych zastosowań. Zastosowanie: Szybkoschnąca farba nadaje się do stosowania na metal, szkło, wyroby wikliniarskie i ceramiki, oraz ...

Chrom efekt farby w sprayu Pintyplus

Chrome rozpylania farby efekt dekoracji i rzemiosła. Chrom wpływa na złote i srebrne kolory do dekoracyjnego wykorzystania.

aplikacje

Malowanie na dekoracyjne użytku szybkim wysychaniem. Odpowiednie do stosowania na metal, papier, Wicker ceramiki i większości tworzyw sztucznych. doskonały wynik osiąga się po zastosowaniu we wnętrzach: żyrandole, wazony, ramki, itp

Uniknąć manipulowania malowany obiekt.

cechy techniczne

  • Wydajność Spray 200ml = 270/1 m2; 520/400 ml = 2 m2
  • Suszenie w 30 minut.
  • Ponownego malowania w ciągu 1 godziny.

Jak korzystać

Podłoże powinno być czyste, suche, wolne od zanieczyszczeń.

Energicznie wstrząsnąć aerozol przez 1 minutę po wymieszaniu kul dźwiękowych. Rozpylania w odległości 25/30 cm., Stosowanie cienkich warstw i szybki, pierwszego, poziomo i pionowo. Wskazane jest, aby dać dwie cienkie warstwy, a nie gruby równomierne pokrycie i uniknąć obniżeniami. Po zakończeniu operacji odwrócić łódź i naciśnij aż tylko gaz do czyszczenia przycisk.

Po zakończeniu nie należy wcierać, malowane lub traktowany z jakiegokolwiek środka czyszczącego lub rozpuszczalnika, ponieważ będzie ona tracić jasność.

Różnica między chrom i chrom efektu dekoracyjnego

Musimy rozróżnić profesjonalnego chromowana jedynie dekoracyjną. Do profesjonalnego chrom przedmiot powinien zostać zanurzone w zbiorniku z ciekłym chromu temperatury przylegać i tworzą warstwę chromu. Dziś jest to niemożliwe do osiągnięcia takiego samego traktowania wykończenie kąpieli spray z temperaturą. Co istnieje w chrom efekt sprayu jest do dekoracyjnego wykorzystania. Jest to warstwa chromu efektu, który emuluje tradycyjnych przedmiotów chromowanych.

Zalecenia do malowania ze skutkiem chrom

Wyłącznie do użytku dekoracyjne.

Dla osiągnięcia poprawionego i ochrony, do wstępnej obróbki powierzchni z dowolnym dostępnym PINTYPLUS starterów, w zależności od powierzchni i na końcu obiektu przeznaczonego do lakierowania.

Do malowania powierzchni lakierowanych, jeśli farba jest dobrze związana powierzchnia będzie papierem ściernym, aby ułatwić przyleganie. Jeśli farba jest w złym stanie usuwania, przez szlifowanie lub inne środki jak Decapante Greenox .

Do czyszczenia pomalowanego obiektu Unikaj stosowania jakichkolwiek chemicznych lub naturalny produkt . Lepszy tkanina miotełki.

Nie stosować na urządzeniach podłączonych do bieżących i urządzeń stosowanych w wentylowanych pomieszczeniach.

Gdy pusty aerozol do być składowane w  pojemniku żółtym .