0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

UNIVERSAL PRIMER SPRAY 400 ML

UNIVERSAL PRIMER SPRAY 400 ML

Cena: 21.42 PLN
17.41 NETTO

Spray uniwersalny szybkoschnący podkład. Matowe wykończenie. Wysoka siła krycia i wysoką przyczepność do drewna, powierzchni metalowych, ze sztywnego plastiku, melaminy, Formica, itp wolne od ...
Spray uniwersalny szybkoschnący podkład. Matowe wykończenie. Wysoka siła krycia i wysoką przyczepność do drewna, powierzchni metalowych, ze sztywnego plastiku, melaminy, Formica, itp wolne od związków chrome.

Aplikacje:

Poza tym daje zakotwiczenie jest również idealny jako porów-uszczelniacz na drewnie, tynku, płytek lub innych porowatych powierzchni. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Dane techniczne:

Rozprzestrzenianie: 1,4 - 1,6 m2 w zależności od podłoża.

Razem suszenia: godz.

Zrekonstruowane: jedną godzinę przed lub po upływie 24 godzin.

Kolor: Biały

Instrukcja użycia:

Podłoże musi być czyste, suche i wolne od zanieczyszczeń.

Energicznie wstrząsnąć puszką podczas 1 minutę po wysłuchaniu piłki mieszania. Spray z odległości 25/30 cm. stosowania cienkich warstw i szybki, najpierw poziomo i pionowo, pozostawiając kilka minut do wyschnięcia pomiędzy warstwami. Wskazane jest, aby dać dwie cienkie warstwy zamiast jednej warstwy o grubości w celu uzyskania równomiernego pokrycia, bez drippings. Po zakończeniu operacji odwrotnej puszkę i nacisnąć dyszę dopóki tylko gaz wychodzi na zewnątrz w celu uniknięcia zatykania się dyszy.

Nie należy korzystać z urządzeń podłączonych do prądu elektrycznego i stosować tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Gdy jest pusty, aerozolu musi być złożone w żółtym pojemniku.

Zalecenia:

Aby osiągnąć doskonałe wykończenie, przemalować z PINTYPLUS po 24 godzinach od aplikacji