0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

Grunt Cynkowy 200 ml zawiera 99% cynku

Grunt Cynkowy 200 ml zawiera 99% cynku

Cena: 15.3 PLN
12.44 NETTO

Opis: Cynk galwanizowany na zimno. Antykorozyjny połyskowy grunt długiegowytrzymały na podstawie pyłu cynkowego i żywic. Wysoka wydajność powłoki bogatej w cynk. Minimum 99% czystego ...

Cynk podkład sprayu Pintyplus

Zimno ocynkowane cynkowy podkład sprayu Pintyplus . Antykorozyjne połysk starter długi czas w oparciu o proszek cynku i żywic. Wysoka wydajność powlekania bogate w cynk. Przylega elektro-chemicznie do podłoża metalicznego. Doskonała odporność na czynniki atmosferyczne. Podwyższone twardość i elastyczność.

Aplikacje

Specjalnie wskazane do maksymalnej ochrony powierzchni przed korozją metalowych takich jak: struktur metalicznych, ogrodzeń, depozytów spawania, naprawy części ocynkowanych, taboru kolejowego, etc.

Charakterystyka techniczna

  • Rozprzestrzenianie 270 / 200ml = 0,7 m2. 520/400 ml = 1,4 m2
  • Czas schnięcia, w ciągu 1 godziny.
  • Zrekonstruowane w ciągu 1 godziny.

Jak zastosować spray cynkowy Pintyplus

Powierzchnia do malowania musi być czyste, suche i wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Oczyścić rdzę i łuski, jeśli w ogóle, za pomocą szczotki drucianej. Usuwanie plam smaru rozpuszczalnikiem.

Wstrząsnąć puszką energicznie przez 1 minutę po wymieszaniu kul dźwiękowych. Opryskanie odległości 25/30 cm, stosowanie cienkich warstw i szybki, pierwszego, poziomo i pionowo. Wskazane jest, aby rozpylać dwie cienkie warstwy zamiast jednej warstwy o grubości w celu uzyskania równomiernego pokrycia i unikania obniżeniami farby.

Po zakończeniu operacji odwrotnej puszkę i nacisnąć dyszę dopóki tylko gaz wychodzi na zewnątrz w celu uniknięcia zatykania się dyszy.

Porady dla cynku podkładu Pintyplus

Na kolorowym wykończeniem, przemalować z Pintyplus Podstawowylub Pintyplus Evolution .

Lakierowanych powierzchni, jeżeli prawidłowo stosowane kontynuować warstwy lakieru w celu ułatwienia przylegania, a w przypadku słabo przylegać usunąć.

Aby ułatwić czyszczenie powierzchni pozostałości farby, zalecamy użycie usuwania farby Greenox .

Test przed użyciem w próbce lub fragmentu tej dziedzinie do stosowania w celu zapobiegania niezgodności.

Rozpoczęcia i zakończenia rozpylanie poza granicami pracy.

Nie stosować na urządzeniach podłączonych do sieci energetycznej i zastosowania w wentylowanych pomieszczeniach.

Gdy pusty, natrysk musi być osadzona na pojemniku żółtym.