0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

Pinty Plus Basic fluorescencyjna F136 akrylowa farba zielona 200 ml

Pinty Plus Basic fluorescencyjna F136 akrylowa farba zielona 200 ml

Cena: 10.2 PLN
8.29 NETTO

Pinty Plus "Basic" Fluorescent Cechy: fluorescencyjna akrylowa Farba- wysycha szybko. Bardzo nadaje się zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Doskonała przyczepność na wszystkich ...

Fluorescencyjne farby w sprayu Pintyplus podstawowa

Fluorescencyjny malowania natryskowego Pintyplus akrylowy Basic.

aplikacje

Odpowiednie fluorescencji z wielu materiałów (drewno, metal, karton, papier, szkło, ze sztywnego tworzywa sztucznego, itp). Ich stosowanie jest odpowiedni zarówno wewnątrz i na zewnątrz.

cechy techniczne

  • Wydajność Spray 270 / 200ml = 0,5 m2
  • Wysuszenie powierzchni w ciągu 5 minut, 15 minut łącznie.
  • Ponowne malowanie w 15 minut.

Jak korzystać

Podłoże powinno być czyste, suche, wolne od zanieczyszczeń.

Energicznie wstrząsnąć aerozol przez 1 minutę po wymieszaniu kul dźwiękowych. Rozpylania w odległości 25/30 cm., Stosowanie cienkich warstw i szybki, pierwszego, poziomo i pionowo. Wskazane jest, aby dać dwie cienkie warstwy, a nie gruby równomierne pokrycie i uniknąć obniżeniami.

Po zakończeniu operacji odwrócić łódź i naciśnij aż tylko gaz do czyszczenia przycisk.

Zalecenia dla fluorescencyjnym sprayem

Dla osiągnięcia poprawionego i ochrony, do wstępnej obróbki powierzchni z dowolnym dostępnym PINTYPLUS starterów, w zależności od powierzchni i na końcu obiektu przeznaczonego do lakierowania.

W celu uzyskania  maksymalnej fluorescencji  nakładanie warstwy białej w tym samym zakresie, co podstawy. Jeśli wymagają podkładu używamy biały uniwersalny starter  jak fluorescencji tła, aby wygrać tę jedną godzinę i pozostawić do wyschnięcia przed nałożeniem wybranego koloru.

Na powierzchni lakierowanych czy dobrze przylega do przystąpić do oszlifowywania celu ułatwienia przyczepności, a jeśli są one kruche, eliminować je Aby ułatwić czyszczenie powierzchni pozostałości farby, my zalecamy stosowanie konserwowania rozpylać Greenox .

Nie stosować na urządzeniach podłączonych do bieżących i urządzeń stosowanych w wentylowanych pomieszczeniach.

Gdy pusty aerozol do być składowane w  pojemniku żółtym .

 

 
Pojemnik:

200ml Aerozolu