0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

ZMYWACZ DO HAMULCÓW CYTRUS 30L

ZMYWACZ DO HAMULCÓW CYTRUS 30L

Cena: 285.36 PLN
232 NETTO

Dostępna ilość: 98
Ilość sztuk:

Zmywacz do hamulców z acetonem posiada doskonałe właściwości czyszczące, odtłuszczające i myjące. Działa bardzo skutecznie, szybko odparowuje czyniąc powierzchnię suchą i czystą, nie ...

Zmywacz do hamulców z acetonem posiada doskonałe właściwości czyszczące, odtłuszczające i myjące. Działa bardzo skutecznie, szybko odparowuje czyniąc powierzchnię suchą i czystą, nie pozostawiając przy tym filmu olejowego, co pozwala na dalszą obróbkę bez tracenia cennego czasu.

Środek znakomicie się sprawdza przy czyszczeniu i odtłuszczaniu tarcz hamulcowych, tarcz sprzęgłowych, klocków hamulcowych, bębnów i innych powierzchni metalowych. Subtelny cytrusowy zapach sprawia, iż nie drażni tak powonienia jak inne środki tego typu.  

Jest to odpowiednik Zmywacza Hamulcowego w areozolu NT-1007, ale z dodatkiem zapachowym. Preparat jest sprzedawany w baniakach o pojemności 30 litrów z myślą o większej skali używalności i bardziej ekonomicznym podejściu do pracy.

Zastosowanie:

Preparat znajduje zastosowanie zarówno w zakładach przemysłowych jak i w warsztatach samochodowych. Skutecznie czyści części silników, sprzęgieł, rozruszników, sprężyn, prowadnic, tarcz hamulcowych, form wtryskowych, usuwa uporczywy brud odkładający się na maszynach. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni przed klejeniem.