0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

Tester Szczelności 400 ml

Tester Szczelności 400 ml

Cena: 13.53 PLN
11 NETTO

Dostępna ilość: 190
Ilość sztuk:

Jest to profesjonalny środek umożliwiający szybkie oraz precyzyjne lokalizowaniemiejsc nieszczelności instalacji gazowych, a zwłaszcza samochodowych LPG i CNG.Nadaje się do wszystkich ...

ESTER SZCZELNOŚCI (NT 1059)

/

Jest to profesjonalny środek umożliwiający szybkie oraz precyzyjne lokalizowanie miejsc nieszczelnoiści w instalacjach gazowych, a zwłaszcza samochodowych LPG i CNG. Nadaje się do wszystkich typów instalacji pracującychpod ciśnieniem. Pojemnik zawiera specjalną substancję która, po naniesieniu na złącza instalacji  lub inne element, które moga ulec rozhermetyzowaniu, pokrywa je jednolitą masą. W przypadku zaistnienia nieszczelności na tej masie pojawiają się charakterystyczne pęcherzyki.

 

Zalety produktu:Tester

- nadaje się do wszystkich typów instalacji gazowych

- nie tworzy niebezpiecznych związków z dwutlenkiem węgla, propanem, butanem, acetylenem, tlenem, gazem ziemnym i miejskim, azotem i jego tlenkiem

- znacznie obniża koszty, niweluje konieczność odwiedzenia warsztatu lub wzywania specjalisty

- można użytkować w każdej pozycji pojemnika

 

Zastosowania:

Głównie samochodowe instalacje LPG oraz CNG. Można go stosować do sprawdzenia szczelności różnego typu piecyków i kuchenek gazowych, zaworów powietrznych, w tym wentyli w oponach oraz wszelkich innych urządzeń i przedmiotów, w jakich znajduje się sprężone powietrze lub gaz. Może być używany na powierzchni metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych.

 

Sposób użycia:

Przed zastosowanie dobrze wymieszać produkt poprzez potrząsanie pojemnikiem przez kilkanaście sekund. Preparat należy nanieść na testowane złącze przy pomocy dołączonej rurki w odległości 3 lub 4 cm. Jeżeli instalacja wykazuje nieszczelność powstaną charakterystyczne bańki. Można stosować na nieoczyszczoną powierzchnię. Po użyciu nie wymaga zmywania. Środek można użytkować w każdej pozycji pojemnika.

 

Pojemność 400 ml