0
Koszyk
Użytkownik

CHEMIA TECHNICZNA

Preparat do usuwania smoły 300 ml

Preparat do usuwania smoły 300 ml

Cena: 10.85 PLN
8.82 NETTO

Dostępna ilość: 200
Ilość sztuk:

Preparat do czyszczenia i usuwania z powierzchni lakierowanych, szklanych,ceramicznych oraz aluminiowych uciążliwych plam z asfaltu, smoły, masbitumicznych, żywicy z drzew iglastych i innych ...

SRODEK DO USUWANIA SMOŁY Z KAROSERII (NT 1068)

/

Preparat do czyszczenia i usuwania z powierzchni lakierowanych, szklanych oraz aluminiowych asfaltu, smoły, mas bitumicznych i innych lepkich, ropopochodnych substancji. Skuteczny tam gdzie tradycyjne środki czyszczące zawodzą. Preparat jest obojętny dla niemal wszystkich powłok lakierniczych, plastików i gumy. Środek usuwa także zaschnięte zatłuszczenia z zawiasów i zamków drzwi oraz elementów silnika.

 

Zalety produktu:width=169

- posiada szeroki wachlarz zastosowań

- zawiera aktywne substancje czyszczące

- można stosować do wszystkich typów pojazdów

- preparat łatwy w użyciu

- bezwonny

- nie pozostawię zacieków

- nie niszczy elementów z gumy i plastików

- opracowany z myślą o usuwaniu uciążliwych plam z asfaltu, słomy i żywicy z drzew iglastych

 

Zastosowanie:

Można śmiało stosować do usuwania kleistych substancji ropopochodnych jak: smoła, asfalt czy żywica z karoserii, szyb lub felg pojazdów. Preparat nadaje się także do usuwania smoły oraz mas bitumicznych z lakieru innych przedmiotów, płytek ceramicznych, posadzek, szyb okiennych, betonu oraz narzędzi.

 

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem dobrze wymieszać produkt poprzez potrząsanie pojemnikiem przez około minutę (tak, aby było słychać kulkę wewnątrz). Następnie w odległości 20-30 cm intensywnie rozpylić na czyszczonych elementach. Poczekać kilka minut aż preparat przeniknie zabrudzenie i wytrzeć je do sucha czystą szmatką oraz spłukać wodą. W razie konieczności ponownie nanieść preparat oraz powtórzyć czynności.

Uwaga! Preparatu nie należy stosować na pełnym słońcu oraz nie wolno nanosić go na gorące powierzchnie.

 

Pojemność  300 ml